
Плівка теплічна 100 мкм 3х100м Сіра плівка для теплиць і парників поліетиленова компанії "Shadow"
6 161,17 ₴
3 874,95 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: ППСЕ00002
Плівка теплічна 100 мкм 3х100м Сіра плівка для теплиць і парників поліетиленова компанії "Shadow"
Звичайна сіра поліетиленова плівка використовується під час будівництва та ремонтних робіт (тепло- та гідроізоляція підвальних приміщень, захист фундаменту та будівельних конструкцій від води, теплоізоляція, під час будівництва бетонної підлоги, під час будівництва фундаменту, під час малярських і штукатурних робіт для захисту вже готових). Плівка сіра поліетиленова має такі властивості: - захищає від корозії та потрапляння вологи. - має високу зносостійкість. - вода та паронепроникна.
Плівка щільністю 100 мікронів ширина рукава 150 см, а ширина самої плівки — 300 см, довжина рулону 100 метрів.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Shadow |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 26 кг |
| Кількість метрів в рулоні | 100 м |
| Стан | Новий |
| Товщина плівки | 100 мкм |
| Колір | Білий |
| Ширина плівки в розвороті | 300 см |
| Ширина рукава | 150 см |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Тип призначення | Плівка теплічна 100 мкм 3х100м Сіра плівка для теплиць і парників поліетиленова компанії "Shadow" |
- Ціна: 3 874,95 ₴







